Zakres usług:

  • prawo cywilne
  • prawo rodzinne
  • rozwody, separacje, alimenty
  • prawo karno – skarbowe
  • sprawy gospodarcze
  • windykacje wierzytelności
  • negocjacje i mediacje
  • sporządzanie umów, opinii, analizy prawne
  • prawo pracy
  • pozwy zbiorowe

Zespół

Pracownicy Kancelarii Prawnej Michalski & Wspólnicy to adwokaci i radcy prawni o głębokiej wiedzy prawniczej, wieloletniej praktyce i niezłomnych zasadach etycznych. Każdy Klient - indywidualny, podmiot gospodarczy czy instytucja państwowa lub samorządowa - może być pewien, że jego problem, znalazłszy się w rękach któregokolwiek z pracowników Kancelarii, pozostanie na zawsze ściśle strzeżoną tajemnicą i że w rozwiązanie tego problemu zostaną zaangażowane wiedza prawnicza i wszystkie umiejętności całego zespołu.

Jerzy Michalski – radca prawny, adwokat
Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Radca prawny od 1984 r. W 1994 r. zdał egzamin adwokacki i został przyjęty w poczet członków Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie. Specjalizuje się w zakresie fuzji i przejęć, prywatyzacji, rynków kapitałowych oraz prawa handlowego. Jest arbitrem w Krajowym Sądzie Arbitrażowym w Warszawie i mediatorem przy Sądzie Okręgowym w Warszawie.

Jan Szaniawski – adwokat
Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Wrocławskiego. Członek Izby Adwokackiej w Warszawie od 1989 r. Na początku lat dziewięćdziesiątych pełnił obowiązki sędziego w warszawskim Sądzie Okręgowym. Doświadczenia tego okresu pozwalają mu skutecznie prowadzić sprawy w dziedzinach, w których się specjalizuje. Są to dziedziny: prawo cywilne, prawo karne i karno-skarbowe, prawo wartości intelektualnej i prawo spółek.

Beata Pazura – radca prawny
Absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Gdańskiego. Radca prawny od 1991 r. Autorka książek: "100 pytań o podatki" i " Vademecum przedsiębiorcy", jak również wielu publikacji w "Monitorze podatkowym" i "Prawie Przedsiębiorcy".

Konstanty Szelenbaum – adwokat
Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Wieloletni pracownik sektora bankowego. Specjalizuje się w sprawach związanych z inwestycjami kapitałowymi. Doradca wielu polskich inwestorów; współautor wielu analiz prawnych, a także autor publikacji z zakresu prawa obrotu gospodarczego.

Grażyna Baczyńska – adwokat
Absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Wrocławskiego. W 1993 r. zrobiła aplikację adwokacką i została członkiem Pomorskiej Izby Adwokackiej. Specjalistka z zakresu prawa i postępowania cywilnego ze szczególnym uwzględnieniem problematyki roszczeń odszkodowawczych za skutki wypadków w pracy i komunikacyjnych. Specjalizuje się także w takich dziedzinach, jak prawo rodzinne, autorskie, prawo karne i prawo pracy.

Renata Gołąb – adwokat
Absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Wrocławskiego. W 1993 r. zrobiła aplikacje adwokacką razem z mecenas Grażyną Baczyńską i została przyjęta w poczet członków Pomorskiej Izby Adwokackiej. Specjalistka z zakresu prawa i postępowania karnego, prawa i postępowania cywilnego oraz prawa rodzinnego.

Zapraszamy do nas!
mecenas Jerzy Michalski
i wspólnicy:

WARSZAWA
mecenas Jan Szaniawski - adwokat
mecenas Beata Pazura – radca prawny
mecenas Konstanty Szelenbaum – adwokat

WROCŁAW
mecenas Grażyna Baczyńska - adwokat
mecenas Renata Gołąb – adwokat